Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Віденська кава

Показувати: Порівняння товарів (0) Відображати: Сортування
Кава в зернах Віденська кава Espresso BAR 1кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso BAR - дуже міцна кава, складається з 10% арабіки і 90% робусти. У складі використовується якісна робуста з Уганди. Гарна кава для пробудження. ..
194 грн.
Кава в зернах Віденська кава Espresso Classic 0,5 кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso Classic - збалансований купаж з арабіки (60%) і робусти (40%) від кавової компанії "Віденська кава". Виражена гірчинка з насиченим ароматом. Гарне співвідношення ціни і смакових якостей, що має велике значення в вендінговому сегменті. ..
146 грн.
Кава в зернах Віденська кава Espresso Crema 1кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso Crema має дуже м'який смак з густою піною. Склад з арабіки Бразилії, Кенії і Гватемали не залишить вас байдужим до даної кави. ..
389 грн.
Кава в зернах Віденська кава Espresso Morena 1кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso Morena має виражену гірчинку і щільну пінку. Кава Espresso Morena додасть Вам заряд бадьорості на весь день. До складу входить суміш робусти з Індонезії. ..
234 грн.
Кава в зернах Віденська кава Espresso Strong 1кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso Strong - кава натуральна 100% робуста африканського походження (Камерун) - міцний, повний і високоекстрактний настій з підвищеним вмістом кофеїну. Призначений для приготування в експрес-апаратах. ..
186 грн.
Кава в зернах Віденська кава Espresso Team 1кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso Team - дуже насичена і міцна кава, суміш робусти з Уганди, Камеруну та Індії. Склад з 100% робусти. Більший вміст кофеїну змусить вас збадьоритися. Відмінне поєднання ціни і якості. ..
194 грн.
Кава в зернах Віденська кава Espresso Vending 1кг
Кава в зернах Віденська кава Espresso Vending - високоякісна кава з приємним ароматом від компанії "Віденська кава". Ідеально підходить для кавових автоматів. Володіє збалансованим, нейтральним смаком. Купаж складається з 20% арабіки і 80% робусти. ..
234 грн.
Кава в зернах Віденська кава Gold Espresso Coffe 1кг
Кава в зернах Віденська кава Gold Espresso Coffe, має помірну густоту і благородні нотки в смаку. Кавова суміш складається з найкращих арабік Колумбії, Індії та Індонезії. Кава зроблено гурманами для цінителів унікального смаку. ..
559 грн.
Кава в зернах Віденська кава Italiano espresso 1кг
Кава в зернах Віденська кава Italiano espresso - суміш арабік з яскраво вираженим кавово-винним ароматом і насиченим настоєм. ..
290 грн.
Кава в зернах Віденська кава Italiano Espresso Caffe 1кг
Кава в зернах Віденська кава Italiano Espresso Caffe створена для любителів класичноа італійської кави. Напій середньої насиченості з легкою кислинкою і терпким смаком. Підходить для кавових апаратів будь-яких типів і конфігурацій ..
266 грн.
Кава в зернах Віденська кава Арабіка Індія Плантейшн A 0,5 кг
Кава в зернах Віденська кава Арабіка Індія Плантейшн A має яскраві індивідуальні особливості. Кава високої щільності з багатим смаком, низькою кислотністю, відмінною консистенцією. Шоколадна плівочка індійської кави відмінно доповнить суміші інших сортів. Чудово підходить для будь-якого часу дня...
179 грн.
Кава в зернах Віденська кава Арабіка Бразилія Сантос 0,5 кг
Кава в зернах Віденська кава Арабіка Бразилія Сантос - щільність вмісту сухих речовин в напої - чудова, насиченість - повна, «смачна», кислинка - помірна, що не викликає роздратування. У смаку, в солодкій карамельній гамі добре помітні горіхові нюанси і найлегші відтінки пряних спецій, які чудово..
162 грн.
Віденська кава - компанія з 25-річною незабутньою історією кавової діяльності на українському ринку. Імпортуючи з 1992 року добірну, високоякісну зелену каву з 5 континентами світу в Україну, Віденська кава займається повним циклом обробки кавового зерна з моменту поставки з високогірних плантацій на виробництво, його сепарування, обсмажування, помелу і фасування на найбільшому в Україні власному, високотехнологічному кавовому заводі. Віденська кава славиться найширшим асортиментом кави - більше 50 моносортів арабіки та робусти і сумішей і 15 видів ароматизованої кави, розроблених кращими технологами Віденськой кави з використанням новітніх, передових світових практик.
Віденська кава завжди прагнула задовольнити смак любителів кави та кавових гурманів великим вибором найкращих світових сортів і різноманітними сумішами з високоякісних, добірних зерен. 
 
paypal
Зернова кава «8ua» © 2019. Powered by OpenCart