Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Nero Aroma

Показувати: Порівняння товарів (0) Відображати: Сортування
Кава розчинна Nero Aroma classic в стиках, 2г/50г/25шт
Розчинна кава Nero Aroma classic має високий вміст кофеїну. Вживати у великих кількостях може бути шкідливим для здоров'я. Легка гірчинка і стійкий аромат. Любителям даної кави настійно рекомендуємо спробувати її ж, але в молотом вигляді. Ви приємно здивуєтеся різниці в смаку. Зернова кава має бі..
52 грн.
Кава розчинна Nero Aroma classic, 150 г
Розчинна кава Nero Aroma classic має більший вміст кофеїну. Вживати у великих кількостях може бути шкідливим для здоров'я. Легка гірчинка і стійкий аромат. Любителям даного кави настійно рекомендуємо спробувати її ж, але в молотом вигляді. Ви приємно здивуєтеся різниці в смаку. Зернова кава має б..
85 грн.
Кава розчинна Nero Aroma classic, 75 г
Розчинна кава Nero Aroma classic має більший вміст кофеїну. Вживати у великих кількостях може бути шкідливим для здоров'я. Легка гірчинка і стійкий аромат. Любителям даного кави настійно рекомендуємо спробувати її ж, але в молотом вигляді. Ви приємно здивуєтеся різниці в смаку. Зернова кава має б..
45 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Exclusive, 150 г
Розчинна кава Nero Aroma Exclusive володіє досить високим вмістом кофеїну. У порівнянні з іншими сортами розчинної кави смак досить м'який. Для повного відкриття смакової гами рекомендуємо спробувати дану каву в мелених зернах. Для більш м'якого смаку можна додавати вершки або тепле молоко. ..
92 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Exotica Elite, 150 г
Розчинна кава Nero Aroma Exotica Elite має збалансований смак і тонкий аромат. Одна чашка в день дозволить зберегти бадьорість і енергію. Напій поступається за смаковими якостями каві, зробленій із зерен. Рекомендуємо вживати в комбінації з бутербродом з Арахісовою пастою. ..
106 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Exotica без Кофеина, 150 г
Неро Арома без кофеїну - ідеальний варіант для людей зі слабким серцем. Даний напій не містить кофеїну, що дозволяє любителям кави насолоджуватися чашкою ранкової кави. Смак досить м'який, проте поступається своїми якостями зерновій каві без кофеїну. Дуже добре поєднуватися з сиропом і арахісовим..
119 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Natura в стиках, 2г/50г/25шт
Розчинна кава Nero Aroma Natura в стіках - для любителів насиченого кавового смаку. Nero Aroma Natura - досить міцна кава. У купажі сублімованої кави зустрічаються шматочки кавових зерен. Даний напій виробники хотіли зробити якомога ближчим до смаку натуральної кави. Досягти ідеального резуль..
65 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Natura, 75 г
Nero Aroma Natura - досить міцна кава. В купажі сублімованої кави зустрічаються шматочки кавових зерен. Даний напій виробники хотіли зробити якомога ближчим до смаку натуральної кави. Досягти ідеального результату звичайно не вийшло, однак у порівнянні з іншими розчинними сортами, смак більш приє..
65 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Super crema, 38 г
Кавовий купаж Nero Aroma Super Crema відрізняється традиційним терпким присмаком з класичної кислинкою, а також дуже насиченим і глибоким ароматом. Яскравий бадьорий аромат здатний подарувати справжню насолоду, а глибокий смак - багато свіжих сил і бадьорості. Не можна не відзначити, що субл..
36 грн.
Кава розчинна сублимована, 0,5 кг
Існує три технології виробництва розчинної кави. Залежно від цього розчинна кава буває порошковою, гранульованою або сублімованою. Найдешевший спосіб виробництва дозволяє отримати порошкову розчинну каву, а найдорожчий - сублімовану розчинну каву. Порошкова розчинна каву виробляється таким чино..
204 грн.
Кава Nero Aroma - чудові кавові букети з Італії
Європейський бренд Nero Aroma протягом 50 років дарує можливість кавоманам насолоджуватися чудовими еспресо-сумішами. Зовсім не обов'язково бути кавовим експертом, щоб отримувати задоволення від пропонованих компанією блендів, кожен з яких прекрасний і неповторний.
Італійський зернова кава порівняно недавно з'явився на ринку України. Але з перших днів Неро Арома підкорив покупців насиченим смаком, чудовим ароматом і неймовірною якістю.
Так довго проіснувати на ринку кави, з кожним роком тільки посилюючи свої позиції, італійському бренду допоміг особливий підхід і любов до своєї справи. Розробкою блендів займаються кращі майстри, експерти з багаторічним досвідом, що відчувається з першого ковтка. Кава Nero Aroma - добірні сорти арабіки та робусти з усіх куточків планети, які піддаються середньому обсмажуванні (Full City Roast), що дозволяє надати купажу неповторний смак.
Важливою виробничою особливістю є натуральна обробка зерен (dry processed, кавові ягоди сохнуть під сонцем), що дозволяє зберегти запашний аромат і максимально природний смак.
Багатий асортимент Nero Aroma дозволяє підібрати каву на свій смак: міцну з благородною гіркуватістю - для поціновувачів класичного еспресо, або м'яку і делікатну - для тих, хто не відмовляється від чашечки чудового напою протягом усього дня.
Компанія дотримується високих європейських стандартів: професіонали ретельно розробляють суміші, щоб збалансувати смак і аромат кожного бленда. Кожне кавове зерно, починаючи свій шлях з плантації і закінчуючи упаковкою, проходить серйозну перевірку, щоб Ви могли насолодитися якісною італійською кавою.
Nero Aroma - насолода в кожному ковтку!
 
paypal
Зернова кава «8ua» © 2019. Powered by OpenCart