Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Категорії

Робуста

Робуста
Показувати: Порівняння товарів (0) Відображати: Сортування
Кава в зернах Індія Черрі 100% робуста 1 кг
Цей чудовий сорт робусти має багатий аромат і дає гіркуватий напій середньої насиченості з ледь помітною кислинкою. Хоча в чистому вигляді робусту практично не вживають, цей сорт гурмани цінують і радять любителям дуже міцної кави. Крім того, "Індія Черрі" популярний в еспресо-сумішах, так як при..
180 грн.
Кава в зернах Індонезія 100% робуста 1 кг
Кава робуста відрізняється гіркуватим смаком і більшою насиченістю. Індонезійська робуста - це свіжообсмажена кава з ледь відчутною кислинкою і густим ароматом. Відмінна кава для сніданку! Спеціально для любителів підбадьоритися! Азіатський сорт кави, вирощений серед тропічних лісів східн..
180 грн.
Кава в зернах робуста Індія Черрі АА 1 кг
Цей чудовий сорт робусти має багатий ароматом і дає гіркуватий напій середньої насиченості з ледь помітною кислинкою. Хоча в чистому вигляді робусту практично не вживають, цей сорт гурмани цінують і радять любителям дуже міцної кави. Крім того, «Індія Черрі AА» популярний в еспресо-сумішах, оскіл..
183 грн.
Кава в зернах Робуста Індія, 500 г
Характеризується високим вмістом кофеїну, дає відмінний густий напій і притаманний терпкий смак. ..
120 грн.
Кава в зернах робуста В'єтнам 1 кг
Цей сорт робусти вирощується в провінції Дак Лак (В'єтнам) в центральному високогірному плато. Завдяки ідеальним умовам вирощування, кава, приготована з цих зерен, відрізняється нетиповою для робусти м'якістю. Смако-ароматичні характеристики цієї кави відрізняються відмінною збалансованістю: міцн..
168 грн.
Кава в зернах робуста Камерун 1 кг
Камерун - це республіка в Західній Африці. Велику частину території країни займають височини, висота яких досягає 1000 - 1500 метрів над рівнем моря. Найвища точка - це діючий вулкан Камерун (4070 м.). Клімат у Камеруні субекваторіальний і екваторіальний, при цьому на півдні дуже вологий, а на пі..
164 грн.
Кава в зернах робуста Уганда 1 кг
Уганда вважається історичною батьківщиною кави робуста. Робуста з цієї країни вважається найсмачнішою, навіть Лондонська товарна біржа використовує угандійську робусту як еталон якості кави даного сорту. Більшістю кавових експертів Робуста Уганда відноситься до раритетних марочних плантаційних мо..
164 грн.
Кава в зернах Робуста Уганда, 500 г
Достатньо міцний насичений напій з чудовим тонізуючим ефектом і досконалим після смаком. ..
120 грн.
paypal
Зернова кава «8ua» © 2019. Powered by OpenCart