Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Категорії

Кава розчинна

Кава розчинна
Показувати: Порівняння товарів (0) Відображати: Сортування
Кава розчинна Nero Aroma classic в стиках, 2г/50г/25шт
Розчинна кава Nero Aroma classic має високий вміст кофеїну. Вживати у великих кількостях може бути шкідливим для здоров'я. Легка гірчинка і стійкий аромат. Любителям даної кави настійно рекомендуємо спробувати її ж, але в молотом вигляді. Ви приємно здивуєтеся різниці в смаку. Зернова кава має бі..
52 грн.
Кава розчинна Nero Aroma classic, 150 г
Розчинна кава Nero Aroma classic має більший вміст кофеїну. Вживати у великих кількостях може бути шкідливим для здоров'я. Легка гірчинка і стійкий аромат. Любителям даного кави настійно рекомендуємо спробувати її ж, але в молотом вигляді. Ви приємно здивуєтеся різниці в смаку. Зернова кава має б..
85 грн.
Кава розчинна Nero Aroma classic, 75 г
Розчинна кава Nero Aroma classic має більший вміст кофеїну. Вживати у великих кількостях може бути шкідливим для здоров'я. Легка гірчинка і стійкий аромат. Любителям даного кави настійно рекомендуємо спробувати її ж, але в молотом вигляді. Ви приємно здивуєтеся різниці в смаку. Зернова кава має б..
45 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Exclusive, 150 г
Розчинна кава Nero Aroma Exclusive володіє досить високим вмістом кофеїну. У порівнянні з іншими сортами розчинної кави смак досить м'який. Для повного відкриття смакової гами рекомендуємо спробувати дану каву в мелених зернах. Для більш м'якого смаку можна додавати вершки або тепле молоко. ..
92 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Exotica Elite, 150 г
Розчинна кава Nero Aroma Exotica Elite має збалансований смак і тонкий аромат. Одна чашка в день дозволить зберегти бадьорість і енергію. Напій поступається за смаковими якостями каві, зробленій із зерен. Рекомендуємо вживати в комбінації з бутербродом з Арахісовою пастою. ..
106 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Natura в стиках, 2г/50г/25шт
Розчинна кава Nero Aroma Natura в стіках - для любителів насиченого кавового смаку. Nero Aroma Natura - досить міцна кава. У купажі сублімованої кави зустрічаються шматочки кавових зерен. Даний напій виробники хотіли зробити якомога ближчим до смаку натуральної кави. Досягти ідеального резуль..
65 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Natura, 75 г
Nero Aroma Natura - досить міцна кава. В купажі сублімованої кави зустрічаються шматочки кавових зерен. Даний напій виробники хотіли зробити якомога ближчим до смаку натуральної кави. Досягти ідеального результату звичайно не вийшло, однак у порівнянні з іншими розчинними сортами, смак більш приє..
65 грн.
Кава розчинна Nero Aroma Super crema, 38 г
Кавовий купаж Nero Aroma Super Crema відрізняється традиційним терпким присмаком з класичної кислинкою, а також дуже насиченим і глибоким ароматом. Яскравий бадьорий аромат здатний подарувати справжню насолоду, а глибокий смак - багато свіжих сил і бадьорості. Не можна не відзначити, що субл..
36 грн.
Кава розчинна сублимована, 0,5 кг
Існує три технології виробництва розчинної кави. Залежно від цього розчинна кава буває порошковою, гранульованою або сублімованою. Найдешевший спосіб виробництва дозволяє отримати порошкову розчинну каву, а найдорожчий - сублімовану розчинну каву. Порошкова розчинна каву виробляється таким чино..
204 грн.
paypal
Зернова кава «8ua» © 2019. Powered by OpenCart