Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Інформація про оплату

Оплату замовлення можна здійснити переказом на карту Приватбанку або післяплатою при отриманні товару. Вартість доставки не входить у вартість замовлення.
Оплата замовлення переказом на карту Приватбанку здійснюється тільки при підтвердженні менеджера про наявність товару на складі.
 
Особливості оплати переказом на карту Приватбанку:
 
1. Після оформлення замовлення ми зв'яжемося з Вами для уточнення і перевірки деталей замовлення і повідомимо Вам номер картки Приватбанку, на яку можна перевести гроші.
2. Здійснити переказ можна через Приват24, термінали, банкомати і відділення Приватбанку. Відразу після оплати обов'язково зв'яжіться з нами, щоб ми знали від кого і за що прийшли гроші. 
3. Щоб уникнути будь-яких можливих непорозумінь при оплаті через термінал, банкомат або відділення Приватбанку не забудьте обов'язково взяти чек про оплату.
4. Після оплати зв'яжіться з нами за телефонами
(097) 118-72-59
(099) 276-45-64
 
Особливості післяплати при отриманні товару:
 
1. Доставка «Укрпошта». Оплата замовлення відбувається в момент отримання посилки на поштовому відділенні. Передплата не потрібна. Оплаті підлягає сума післяплати, що вказана на зворотній стороні повідомлення.
Сума післяплати складається з вартості замовлених товарів, доплати за пакування та пересилання
Додатково пошта стягує поштовий сбір за перерахування суми післяплати (1% від суми післяплати, але не менше 10 грн; якщо сума післяплати перевищує 2000,01 грн — поштовий збір буде складати 1% від суми післяплати).
 
2. Доставка «Нова пошта». Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів і доплати за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв’язку. Передплата не потрібна.
При замовленні зі способом оплати "Післяплата" оплачується вартість доставки, а також комісія за пересилку грошей кур'єрською компанією. Комісія «Нової пошти» складає 20 грн + 2 % від суми замовлення.
 
3. Доставка «Делівері». Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів і доплати за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв’язку. Передплата не потрібна.
При замовленні зі способом оплати "Післяплата" оплачується вартість доставки, а також комісія за пересилку грошей кур'єрською компанією. Вартість послуги післяплати від компанії «Делівері» складає 10 грн. Комісія банку = 1% від суми + 5 грн.
 
4. Доставка «Ін Тайм». Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів і доплати за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв’язку. Передплата не потрібна.
При замовленні зі способом оплати "Післяплата" оплачується вартість доставки, а також комісія за пересилку грошей кур'єрською компанією. Комісія «Ін Тайм» складає 15 грн + 2% від суми платежу
 
paypal
Зернова кава «8ua» © 2019. Powered by OpenCart