Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Gimoka

Показувати: Порівняння товарів (0) Відображати: Сортування
Кава мелена Gimoka Gran Festa, 250 г
Кава змелена і упакована у вакуумну герметичну упаковку. Унікальний купаж з робусти (70%) і арабіки (30%) разом з середньої обжаркою додають напою легкий відтінок гірчинки, насичений смак і щільну кремову пінку. Легкий сливовий присмак. ..
53 грн.
Кава мелена Gimoka Gran Gala, 100 г
Кава змелена і упакована у вакуумну герметичну упаковку. Купаж з 40% арабіки і 60% робусти. Кава середньої щільності, з ненав'язливою гірчинкою і легким присмаком шоколаду. Середнє обсмажування підкреслює смак і аромат. ..
26 грн.
Кава мелена Gimoka Gran Gala, 250 г
Кава змелена і упакована у вакуумну герметичну упаковку. Купаж з 40% арабіки і 60% робусти. Кава середньої щільності, з ненав'язливою гірчинкою і легким присмаком шоколаду. Середнє обсмажування підкреслює смак і аромат. ..
59 грн.
Кава мелена Gimoka Gran Gusto, 250 г
Кава змелена і упакована у вакуумну герметичну упаковку. В даному купажі переважає робуста (80%) над арабікою (20%). Крім цього, темна обжарка кави додає йому ще більше терпкості і міцності, а навіть 20% складу арабіки додає кави вишуканість і аромат. ..
52 грн.
Кава мелена Gimoka Gran Relax, 250 г
Кава змелена й упакована у вакуумну герметичну упаковку. Купаж з 40% арабіки і 60% робусти. Кава містить близько 0,14% кофеїну (для порівняння в чистій арабіці приблизно від 1% до 2%, в робусті ще вище), при цьому процес видалення кофеїну практично не змінив смак справжньої італійської кави. Сере..
67 грн.
Кава мелена Gimoka Gusto Ricco Bianco, 250 г
Кава змелена і упакована у вакуумну герметичну упаковку. В даному купажі переважає робуста (90%) над арабікою (10%), що надає напою пікантну гірчинку і міцність. В тож час навіть мала частина арабіки в дуеті з середньою обжаркою додає деяку легкість і вишуканість напою. ..
48 грн.
Кава мелена Gimoka Samba Bio, 250 г
Кава з 100% добірної арабіки. М'який, ароматний і насичений настій з карамелевими нотками. Середнє обсмажування кави від італійських майстрів підсилює якості арабіки, її аромат і післясмак. Добре підходить для приготування в мокко. ..
110 грн.
Кава мелена Gimoka Tiago, 250 г
Gimoka - італійський кавовий бренд. Компанія почала свою роботу в 1982 на основі невеликої жаровні і дегустаційного залу в затишному містечку Комо в Ломбардії. Мальовнича місцевість з чудовим озером і облямівкою Італійських Альп стали свого роду музою для створення нової кави. Досить бюджетний ва..
54 грн.
Компанія Gimoka знаходиться в місті Aндало, заснована в 1982 році, має давні традиції на кавовому ринку в Італії. Сьогодні це динамічна компанія, яка використовує сучасне обладнання.
Процес створення кави це високе мистецтво. Змішуючи сорти в різних пропорціях, з різних плантацій, а іноді навіть з різних континентів компанії Gimoka вдалося отримати абсолютно унікальні суміші. Щоб підкреслити найтонші смакові нюанси кожного купажу, кавові зерна дбайливо обсмажують, адже саме на цьому етапі повністю розкривається їх смак і аромат.
Різноманітні діапазони продукції Gimoka охоплюють різні області: будинок, офіс, бар, що задовольняє всі можливі потреби. Крім того, завдяки новим рішенням, призначеним тільки для торговельних апаратів, кава Gimoka тепер може використовуватись всюди.
 
paypal
Зернова кава «8ua» © 2019. Powered by OpenCart